wz

     

2018

   
     

13.1.2018

Ořechov, Hospoda u Rybníčka, Crust/Grind & Hardcore Party Vol.8 ŠKODA120, SEE YOU IN HELL, JOHNY FOXTER, ACID FORCE (SK), DIS-K47, LESNÍ PLESNIVEC
     

2017

   
     

16.12.2017

Kroměříž, klub Slady STRAIGHT HATE (PL)

4.11.2017

Orlová, Futra 6MAS, ŠKODA120, HLEDÁNÍ
     

21.10.2017

Gliwice (PL), CKN13 PHRENETIX (LT], NO PRESIDENT (PL), KOSA OSTRA (PL), DEKLARACJA (PL)

20.10.2017

Ostrava, Provoz Hlubina MORAL HANGOVER, KOITU SS, BFD

16.9.2017

Ostrava, Důl Hlubina - 20 let SHEEVA YOGA SHEEVA YOGA, BOILING POINT (SK), SEE YOU IN HELL, TUMMO, VETO, BBYB, CTIB vs. DxFxFx (SK)

2.9.2017

Wojcieszów (PL), OUTSIDE FEST VOL.6 CYNESS (GER), DEATH CRUSADE (PL), GINNUNGAGAP (CZ), LONG WAY TO GO (PL), O.D.R.A (PL), SALVICTION (PL), ZERUM (PL,DE)

1.9.2017

Liberec, Azyl ABORTION (SK), BOWEL FUCK, TOP SEKRET

4.7.2017

Orlová, Futra TERROR REVOLUCIONARIO (BR), BRAHMASTRAMANTRA

25.3.2017

Uničov, Na Čtverce - Garage Crew No.X INNOXIA CORPORA, NAKOPALYPSA, MORIARTY, LOCURA
     

2016

18  
     

18.11.2016

Třinec, Barrocko NPD, DISOLATION, AGASSIZ, MOISANI, SINFULL CROWD

15.10.2016

Orlová, Futra (20 let HIBAKUSHA !!!) STREGESTI (PL), KUTYA HARAP, ROSA PARKS, SHEEVA YOGA

1.10.2016

Gliwice (PL), C.K.N. 13 (12 urodziny Ckn 13!) ROSA PARKS, KRÜGER, KALESONY BOGA WOJNY (PL), BUNKIER (PL)

24.9.2016

Bratislava (SK), Fuga SHEEVA YOGA, ABORTION (SK), THE WILDERNESS (SK)

23.9.2016

Slavonice, Barák SHEEVA YOGA

22.9.2016

Prešov (SK), Skušobna SHEEVA YOGA, FAT (SK)

21.9.2016

Žilina, Stanica Žilina-Záriečie (SK), Kontajner SHEEVA YOGA

2.9.2016

Vsetín, Vesmír AD ACTA (SK), INNOXIA CORPORA

27.8.2016

Hostašovice "U Zrzávky" VZDOR fest III. SHEEVA YOGA, MASSOLA, VETO, ZEMEŽLUČ, HOW LONG?, KUTYA HARAP, DÁŠA FON FLÁŠA (SK) aj.
19.8.2016 Ostrava, Plan B, benefit na Čičák fest PITRALON, MYCOP, DNO, MARIUS KONVOJ
11.6.2016 Zruč nad Sázavou "Pallasit pub" PALLASIT fest #14 ROSA PARKS, HLEDÁNÍ, STOLEN LIVES, ONANIZER, NOT, PIVNICA (SK), xCENEREx (IT), SICK TIMES (GER)
10.6.2016 Jihlava "Bezvědomí Music Club" 10 let DISBEATLES DISBEATLES, ROSA PARKS, HLEDÁNÍ, MR.BROKO
20.5.2016 Praha "Modrá Vopice" Fuck Off party #9 SHEEVA YOGA, PRÜGELKNABE, NOT, AFTERCOME, TŘETÍ STUPEŇ TORTURY
16.4.2016 Czechowice Dziedzice (PL) "Primus Pub" C-4 (PL), ON2B (PL), NIHILIZZM (PL)

18.2.2016

Havířov "My Rocket klub"

THELL BARRIO (MEX), BACKFLIPING DOG, EMPTY HALL OF FAME

12.2.2016

Třinec "Barrocko klub" TUMMO, ROSA PARKS, DNO

30.1.2016

Martin (SK) "Včelín music bar" THE CITADEL (SK), SMÍCH HYEN, DIS-AIM

22.1.2016

Ostrava "Barrák klub" VENOMOUS CONCEPT (USA/UK), ASS TO MOUTH (PL), DEAD CARNAGE
     

2015

7  
     

26.12.2015

Orlová "Futra" Vegan večeře + speciální set alias KOVERKUSHA ROSA PARKS, HLEDÁNÍ, DNO

20.11.2015

Orlová "Futra" MASSOLA, PRIMARY RESISTANCE, FEAR OF METANOL
25.7.2015 Rokycany "Fluff fest" Play fast stage SHEEVA YOGA, KLUTZ, PASKUDA, BARNEY GUMBLE, DOOMSISTERS, XKATEMOSHX , SICKMARK, NUCLEAR CULT, V RUKOU OSUDU
22.5.2015 Cieszyn (PL) "Panopticum" HOW LONG?, SEE YOU IN HELL, C-4 (PL)
27.2.2015 Havířov "Tattoo Bar Arena" Křes nové desky kapely GUTTER SLUT GUTTER SLUT, DEFLORACE, DEAD CARNAGE
14.2.2015 Pardubice Rosice "ZK Sokol" ALL NIGHTS HELL VII DISCOBRA (HU), GOMORA, KLUTZ

17.1.2015

Orlová "Futra" AT BONA FIDE, ANUS (SK)
     

2014

12  
     

27.12.2014

Nový Jičín "U Mola" RŮŽOVÝ VANKŮŠ, HOUSE OF TECH (SK), S.P.A.M., ALKAMOTLANKODIK

24.10.2014

Orlová "Futra" OJCIEC DYKTATOR (PL), HUMAN HUMUS (SK)

26.4.2014

Krupka "U Herzinů" ROSA PARKS, TABULA RASA

25.4.2014

Děčín "Biograffs" ROSA PARKS, ASO-NAGA

19.4.2014

Třinec "Barrocko" TESTIFY (HU), GREEDHALE, SEPPUKA, IMMER, ADNIHIL

29.3.2014

Banská Bystrica "Kaktus" (SK) 6MAS

28.3.2014

Cluj Napoca "Irish & Music Pub"(RO) 6MAS, VERA RENCZI (RO)

27.3.2014

Arad "Flex" (RO) 6MAS

26.3.2014

Spišská Nová Ves "Interactiv" (SK) + přednáška 6MAS

7.3.2014

Blansko "Rachota" DZIECIUKI (BY), EX LEX, ROSA PARKS

21.2.2014

Uherské Hradiště "Mír" PRIMARY RESISTANCE, MENTALLY CORRUPTED, FACAN, HAVE THE MUNCHIES

15.2.2014

Ostrava "Barrák" GGG MAFIA FEST #6 SQUASH BOWELS (PL), NUCLEAR VOMIT (PL), PROFANATION (DE), GREEDHALE, GUTALAX, MINCING FURY, GUTTER SLUT
     

2013

17  
     
1.11.2013 Ostrava "Plan B Hard Core Cafe" 6MAS, PRUMYSLOVA SMRT
26.10.2013 Wien (A) "EKH" 6MAS, PRÜGELKNABE, BRÜNNER TODESMARSCH, SCHEISS BÖHMEN
19.10.2013 Budapest (HU) 6MAS
18.10.2013 Šala (SK) "Peklo" 6MAS

4.10.2013

Rožnov "Vrah" UNATTENDED FUNERAL (SK), PRUGELKNABE

21.9.2013

Orlová "Futra" křest LP Pandora BINARY DIVISION, THE PUBLIC (SK), SHEEVA YOGA

14.9.2013

Frenštát pod Radhoštěm "Lubina" ITAI, VISION DAYS, MLETÝ STANDARD

30.8.2013

Ostrava "Bogotá" Z-vracečka vol.I ANTIDEMON (BRA), TWISTED TRUTH, TOP SEKRET, GREEDHALE

24.8.2013

Vendryně "Vápenka" Albansky DIY fest vol.11 OTVORENI PRELOM (SRB), ŠKODA 120, DÁŠA FON FLÁŠA (SK) ...

20.7.2013

Branišovice "NFB XVII" MASTER (US), THE SHINING (NL), SETE STAR SEPT (J), HUMAN ERROR (HU), DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK), ZEMEŽLUČ ...

3.-7.7.2013

Trutnov "Na Bojišti" OEF No.15 NAPALM DEATH (UK), RATOS DE PORAO (BR), CRYPTOPSY (CAN), EXHUMED (USA), GRAVE (SWE), KRISIUN (BRA) ...

29.6.2013

Háj ve Slezsku "hospoda U Jury" Kdyžužtak fest II ZTRÁTA PAMĚTI, PRIMARY RESISTANCE, BBYB, HAVE THE MUNCHIES, AT BONA FIDE ...

31.5.2013

Křenůvky "FireFest 2013 - DIY Festival" KRIMINALITAT, GARLANDS, PLANETY, UŠTKNI, ENTEG OG ELLER, LETO aj.

27.4.2013

Gliwice (PL) "CKN 13" VETO, PRODUKT (PL). HER LAST TRAIN DERAILED (PL)

26.4.2013

Brno "Boro" A.R.S.E.L (SWE), SUICIDE BOMBERS (SWE), BOMBATÖLCZÉR

23.2.2013

Ostrava "Plan B Hard Core Cafe" STREGESTI (PL), KUTYA HARAP, YARVAR COCHA

19.1.2013

Malenovice u Zlína "X-Club" VETO, ŠROUBY, FACAN
     

2012

13  
     

22.12.2012

Nový Jičín "U Mola" YARVAR COCHA, NON TROPPO PORNO, PŘEPLESK

20.10.2012

Frýdek-Místek "Sokolík" MORDYNGA (PL), GREEN MONKEY (SK), PISSKIT (SK)

22.6.2012

Nekoř "Against the Stream fest III" 6 MAS, ŠKODA 120, NĚMÁ BARIKÁDA, HIROSHIMA NIGHTMARE, PROPAGANDA  ...

8.6.2012

Brno "Boro klub"

LOS CAIDOS (Arg), 6 MAS, BOMBATÖLCZÉR

19.5.2012

Karviná "Hard Cafe" GraboFest vol.3 PROFANATION (GER), EDITOR (SK), MALIGNANT TUMOUR, ANTIGOD

2.4.2012

Ostrava "Plan B Hard Core Cafe" FUCK THE FACTS (CAN), PSYCHOFAGIST (ITA)

23.3.2012

Orlová "Futra klub" FUTRA SLAVÍ 15té NAROZENINY! INFEKCJA (PL), PERIFERIC, TUPAK AMARU

17.3.2012

Košice (SK) "Collosseum" TUPAK AMARU, JAKUBYSKO (SK)

16.3.2012

Trenčin (SK) "Boogie Bar" TUPAK AMARU

3.3.2012

Praha "Bažina" AGAINST THE GRAIN, LIFE POSSESSION, SENNEN GOROSHI, GOATBASTARDS

25.2.2012

Ruda Śląska (PL) "Berza squat" SOUNDFUCKENBRUCKU (PL)

3.2.2012

Vsetín "Jatka" FEAR OF EXTINCTION, KUTYA HARAP

27.1.2012

Ostrava "Plan B Hard Core Cafe" STREGESTI (PL), KUTYA HARAP, TRASHEARTH
     

2011

6  
     

25.12.2011

Havířov "Mučírna" Christmas Party TUPAK AMARU, THE SIN OF LILITH

16.12.2011

Třinec "Barrocko klub" Christmas Party G.O.R.E, PEORTH, RESPITE, GAZDASGRIND, NOE BUDDY

12.11.2011

Poděbrady "Boss bar" SHEEVA YOGA, GOMORA

11.11.2011

Orlová "Futra klub" Oslava 15ti let HIBAKUSHA!!!

TUPAK AMARU, VETO, PRÜGELKNABE

22.10.2011

Nový Jičín "U Mola" VETO, SHEEVA YOGA, PRÜGELKNABE, ZKAŽENÁ MYSL, LEHKÁ MOZKOVÁ DISFUNKCE

22.5.2011

Orlová "Futra klub" ATOMCK (UK), THE ATROCITY EXHIBIT (UK), TUPAK AMARU
     

2010

2  
     
8.10.2010 Orlová "Futra klub" H.G.W. (PL), TUPAK AMARU
7.10.2010 Ostrava "Zkušebna Sheeva Yoga" THE AFTERNOON GENTLEMEN (UK), SHEEVA YOGA
     

2009

21

 

 

 

18.9.2009 Nový Jičín "U Mola" VETO, DISNEY, PRÜGELKNABE, TOP SECRET
13.9.2009 Mikołów (PL) "Fraktal klub" PESTPOCKEN (GER), SYBERIA (PL)

21.8.2009

Karviná "Hard Cafe" od 19:00! DAY AFTER DEATH, MENACE INFECT, KULMA

28.6.2009

Poznań (PL) "Rozbrat squat"

H.G.W. (PL), MEINHOF (UK), D.Y.R.E.K.T.O.R. (PL)

27.6.2009

Berlin (GER) "Köpi squat"

KRYSTAL METH (GER), PEACEBASTARD (GER)

26.6.2009

Liberec "Had klub"

MEINHOF (UK)

25.6.2009

Praha "007 klub"

MEINHOF (UK), DEMARCHE

24.6.2009

Brno "Tuner klub"

H.G.W. (PL), MEINHOF (UK)

23.6.2009

Wien (A) "EKH squat"

H.G.W. (PL), MEINHOF (UK)

21.6.2009

Banská Bystrica (SK) - "Irish pub"

H.G.W. (PL), PASKUDA (SK), CRUSADE OF FANATISM (SK)

20.6.2009

Košice (SK) "Collosseum klub"

H.G.W. (PL)

19.6.2009

Orlová "Futra klub" (křest nové desky Mordparta) ... od 18:00!

H.G.W. (PL), 6MAS, ES UNA MIERDA

19.6.2009

Martin (SK) "Amfiteáter" UG fest vol.6 ... od 12:00!

UNDERGROUND festival 18-19-20.6.2009

12.4.2009

České Budějovice "Mártys klub"

DEPRESY MOUSE, RABIES, KATARAKTA

11.4.2009

Písek "3.14 klub"

DEPRESY MOUSE, MURUROA

10.4.2009

Brno "Tuner klub"

DEPRESY MOUSE, 6MAS, DISCOIRÄÄ (ESP)

21.3.2009

Orlová "Futra klub" Oslava 5. narozenin spřízněné kapely TUPAK AMARU!!!

TUPAK AMARU, KARNATVAR, SYNHYSTEMI, RAINCOAT 34

28.2.2009

Dresden (GER) "Fiasko club" start 21:00

ROHLINK (GER)

27.2.2009

Teplice "Hvězda klub" start 20:00 vstup 60 kč

ASSASINS, EFECTO DESPOTISMO, MENACE INFECT

21.2.2009

Hradec Králové "La Putika klub" start 20:00 vstup 100 kč

TUPAK AMARU, FRIENDSHIP FOREVER, EXISTENCE NOVÉ DOBY

31.1.2009

Nový Jičín "U Mola"

VETO, KONFIDENT, ROYAL THROWOVER, POLTERGEIST

 

 

2008

35

 

 

 

26.12.2008

Karviná "Hard Cafe" start 20:00 vstup 50 kč

HOW LONG?, JEZUS CRUST, AM (PL)

15.11.2008

Orlová "Futra"

GARLANDS, KAHKASHAN, AWBERAH

6.11.2008

Frýdek - Místek "MT klub"

ANKYLYM (RU), BALALAIKA NOISE (RU), VETO

18.10.2008

Lačnov "Chata" oslava 10ti let DEPRESY MOUSE!!!

DEPRESY MOUSE, VETO, KONFIDENT, ČAD (SK)

4.10.2008

Trenčín (SK) "Eso Pub"

ČAD + VANDALI (SK)

29.9.2008

Český Těšín "Liberté" 

MARGARET THRASHER (CAN), PIZZA OD (FRA)

 5.-6.9.2008

Hradec Králové - Play fast or don´t fest #5

UNHOLY GRAVE (JAP), WOLFBRIGADE (SWE), KONTATTO (IT)  etc.

30.8.2008

Vendryně "BarROCKo - Blackcomb fest vol.6"

ADOR DORATH, JAKSI TAKSI, RHODIAN, R.E.T., STRAIGHT, SAKUMPRÁSK etc.

27.8.2008

Karviná "Hard Cafe" 19:00 / 70 kč

SLAVEBREED (GRE), CUTTING EMBRYO

23.8.2008

Podbor u Hrochova Týnce "More noise for life fest #3"

VETO, SHEEVA YOGA, DISNEY, JEZUS CRUST, LIFE POSSESSION, MAD PIGS, PNS, STERILE VERGIFTUNG (GER),

22.8.2008

Újezd u Hořovic "Statek Hella"

VETO, SHEEVA YOGA, DISNEY

20.6.2008

Rožnov p. R. "Harcovna"

VETO, FASTERATU, V.A.P., AGONIE

14.5.2008

Ostrava "Bogota klub"

TWO MINUTE SILENCE (GER), KONFIDENT, DOBYTČÍ MOR

10.5.2008

Trenčín (SK) "Lúč klub"

DEPRESY MOUSE, SHEEVA YOGA, DISNEY, NOT!, KUMURU (SK), ROXOR (SK)

8.5.2008

Bielsko Biała (PL) "Stolarnia klub"

DEPRESY MOUSE, SUFFERING TIME (PL), C4 (PL)

7.5.2008

Olsztyn (PL) "Molotov cafe club"

DEPRESY MOUSE

6.5.2008

Vilnius (LT) "XI20 club"

DEPRESY MOUSE, P.K.I.K.T. (LT), DISFORIJA (LT)

5.5.2008

Biała Podlaska (PL) "Zakazny squat"

DEPRESY MOUSE

4.5.2008

Lublin (PL) "Tektura klub"

DEPRESY MOUSE, HGW (PL)

3.5.2008

Częstochowa (PL) "Elektromadonna squat"

DEPRESY MOUSE, HGW (PL)

2.5.2008

Gliwice (PL) "Garaż klub"

DEPRESY MOUSE, HGW (PL), SUGAR CRASH (GER)

1.5.2008

Příbor "Neptun klub"

DEPRESY MOUSE, JACK (Hun), SHEEVA YOGA, DISNEY

19.4.2008

Opava "Jam klub"

FRIVOLVOL (FIN), SHEEVA YOGA

18.4.2008

Havířov "Mučírna klub" křest CD Dissolving of Prodigy - Štvanice

DISSOLVING OF PRODIGY, MITHRA (IT)

12.4.2008

Liberec "Hospoda u Váchy"

VETO, RUCE PO OBRNĚ, SCALP

11.4.2008

Praha "Motoráj club"

VETO, GOMORA

10.4.2008

Rakovník "Astacus klub"

VETO, CUNNILINGUS

5.4.2008

Opole (PL) - "Fabryka klub"

DISFIGURED CORPSE

4.4.2008

Berlin (GER) "Köpi squat"

DISFIGURED CORPSE, PAIN OF MIND (GER)

7.3.2008

Hranice na Moravě "Zámecký klub"

PROF. LEFEBVRE, ANTIGUBERNAMENTAL

23.2.2008

Jastrzębie Zdrój (PL) "Strefa club"

C.S (PL), HARD WORK (PL), DRIVE BY (PL)

9.2.2008

Příbor "Neptun" start 19:00 / vstup 80kč

xDISNEYx, VETO, BACKFLIPING DOG, ČSTV, NE!BUDEME, ČERTŮF PUNK

26.1.2008

Rybnik (PL) "Nutka club" křest CD kapely C.S - Przestroga! start 19:00

C.S (PL), FAUL (PL)

25.1.2008

Český Těšín "Liberté" start 20:00 / vstup 70kč

RED INSECT, JBM, NULLAE REI OMNIA

19.1.2008

Uničov "Na Čtverce" start 18:00 / vstup 130kč

DEPRESY MOUSE, G.O.R.E, E 330 (SK), OČKOVÁNÍ LIŠEK, NEPLAČ ZA VOJÁKOM (SK), APETITE TERROR

 

 

2007

17

 

 

 

27.12.2007

Karviná "Evangelický kostel" start 19:00 / vstup 30kč

RAINCOAT 34

15.12.2007

Brno "Yacht" KILLED BY BRNO vol.5 start 19:00

DISFIGURED CORPSE, TOMORROWS HELL, EVIDENCE SMRTI, BOMBENATTACK, AD CALENDAS GRAECAS, PRŮMYSLOVÁ SMRT, AGE OF DEATH, BESTIA TRIUMPANS

1.12.2007

Bruntál "Afrika" OPEN HOUSE FEST

MOSKVIČ, GARLANDS, NAARDEN, ŠOPA BAND

17.11.2007

Frenštát pod Radhoštěm "Lubina" start 15:00 / vstup 100kč

NEEDFUL THINGS, EDELWEISS PIRATEN, TYRANIE IDENTITY, DISNEY, EX-LEX, PROTI SMĚRU, S.P.A.D., N.P., THE NEUNIKNEŠ, GARLANDS, ČSTV

16.11.2007

Orlová "Futra" křest split ep HIBAKUSHA/KONFIDENT start 18:00 / vstup 50kč

KONFIDENT, VETO

3.11.2007

Havířov "Mučírna" start 21:00

JEZUS CRUST, DEPRESY MOUSE

26.9.2007

Karviná "Hard Cafe" pozor středa!!! Start 19:00

PARASOPHISMA, AGARWEAN, DRACO HYPNALIS, CLIMATE (PL)

25.8.2007

Jastrzębie Zdrój (PL) "Fama"

C.S (PL), WHITMAN (PL)

8.7.2007

Ostrava "Bogota"

EXTINCTION OF MANKIND (UK), JEZUS CRUST

29.6.2007

Český Těšín "Liberté" (údajně zcela poslední show kapely JOHN BALL)

JOHN BALL, RAINCOAT 34

15.6.2007

Jablunkov "Rock Café Southock" start 20:00 vstup 80kč

SICKBAG (Fra), BITTERNESS, SAMAR

7.4.2007

Kopřivnice "Nora" start 20:00 (Benefit na rožnovský klub "VRAH")

KONFIDENT, MY FUNERAL

31.3.2007

Hranice na Moravě "Olympia" BRUTAL PARADE vol.3

KONFIDENT, DISFIGURED CORPSE, NEEDFUL THINGS

17.3.2007

Jablunkov "Rock Café Southock" vstup 70kč

SCOUND, SHEEVA YOGA, JOHN BALL

10.3.2007

Řepiště "hospoda U Máně" start 19:00 vstup 100kč

KONFIDENT, AQVA SILENTIA, MYŠLENKOVÁ KŘEČ, NĚMÁ BARIKÁDA

3.3.2007

Ostrava "klub LENNON" Benefit na ABC začátek 20:00 vstup 50kč

JEZUS CRUST, KARNATVAR

24.2.2007

Nový Jičín-Žilina "Restaurace Kolonie" start 20:00

VETO, EXTRUDOVANÝ VÝROBEK, MYŠLENKOVÁ KŘEČ, UTREJCH

 

 

2006

29

 

 

 

15.12.2006

Tlumačov

DIRTY TALKING, INGROWING, 

2.12.2006

Kroměříž "Fčelka"

VETO

25.11.2006

Gliwice (PL) "squat 13"

DEPRESY MOUSE, JEZUS CRUST

24.11.2006

Karviná "Hardcafé" Oslava 10ti let HIBAKUSHA!!! II. část začátek 19:00 

DEPRESY MOUSE, SHEEVA YOGA, VETO, KONFIDENT, JOHN BALL

17.11.2006

Orlová "Futra" Oslava 10ti let HIBAKUSHA!!! I. část začátek 19:00

FIRE WALK WITH ME, GREX, G.O.R.E

16.11.2006

Ostrava "Důl Michal" začátek 19:00 / vstup 80kč

KONTATTOO (IT), DISNEY (Swe)

28.10.2006

Dětmarovice "Dělnický Dům" (K-Fest, 3. ročník) začátek 17:00

MAJKLŮV STRÝČEK, SPUTNIK, ALL SKA PONE´S, TAKY LIDI, BUŘINKY III. 

27.10.2006

Přerov "Šuplík"

PARENTAL ADVISORY (Aus), JIG-AI, FATALITY, SPASM

5.10.2006

Rožnov "Vrah" začátek 20:00

BALLAST (Can)

2.9.2006

Ostrava "Hudební Bazar a Hospůdka u Pařeza"

BUŘINKY III, CHÁTRA 99, KRANKENHAUS aj.

22.7.2006

Břidličná - Střelnice KUBAFEST 2006

EMA CAMELIA, MOSKVIČ, KAPELA SOBOLA, ILLEGAL ILLUSION, HAVÁRNA, ZLODĚJI UŠÍ, KAUFLANT aj.

1.7.2006

Český Těšín "Jazz klub" (předsvatební párty!) začátek 20:00 / vstup 30kč

JOHN BALL, VAS SZUSZANNE, RAINCOAT 34

24.6.2006

Šternberk "U Sapera"

NORTH CORE ATTACK tour (INTOXIKACE, TOUCHING THE VOID)

23.6.2006

Litvínov "Terasa"

NORTH CORE ATTACK tour (INTOXIKACE, NOT, DAY AFTER DEATH, TANGLED LINES (Ger), STOLEN LIVES, KOBRA XI)

22.6.2006

Písek "PALUBA" 

NORTH CORE ATTACK tour (INTOXIKACE, GREX)

21.6.2006

Jihlava "EDGAR klub"

NORTH CORE ATTACK tour (INTOXIKACE, FUCKT MIMO, PATNÍK)

26.5.2006

Karviná "HARD CAFE"

G.O.R.E (křest CD), DISFIGURED CORPSE, MALIGNANT TUMOUR

13.5.2006

Ostrava "TANČÍRNA" 

SHEEVA YOGA, MORE BAD NEWS

7.5.2006

Orlová "FUTRA" 

SIKHARA (USA), MR. NATURAL (USA), 6MAS

16.4.2006

Černotín hospoda, začátek 20:00

VALHALLA PACIFISTS (UK), KNEEL BUCHANAN (UK), MASS GENOCIDE PROCESS, SHEEVA YOGA, DEPRESY MOUSE

15.4.2006

Uherské Hradiště "MÍR" (BŘITVA 2005) začátek 20:00

MASS GENOCIDE PROCESS, MALIGNANT TUMOUR, ADOR DORATH, NEGATIVE FACE

11.4.2006

Český Těšín "JAZZ Klub" 

WHEN MY AUTHORITIES FALL (Lotyšsko), DISNEY

25.3.2006

Uničov hospoda na "4" začátek 20:00

MORE BAD NEWS, DEPRESY MOUSE, SAYWHY

17.2.2006

Bohumín "BEDRUNKA" začátek 20:00 / vstup 40kč

DEFLORACE, NIHIL, SLEEPING DEFICIT

17.2.2006

Orlová "FUTRA" 

C.S (PL)

28.1.2006

Karviná "HARD CAFE", začátek 20:00

DEFLORACE, LANIENA MENTIS, MROŠ & THE VOICES

27.1.2006

Ostrava "BENÁTKY", začátek 19:00 / vstup 39,90kč (Benefit)

EXTRUDOVANÝ VÝROBEK, EXCITACE, TICHO LÉČÍ, ARZENIK

20.1.2006

Orlová "FUTRA" (křest CD Morula!!!), začátek 17:00 /vstup 30kč

EXTRUDOVANÝ VÝROBEK, EXCITACE, MYŠLENKOVÁ KŘEČ

13.1.2006

Havířov "HAWAI" (Bílý dům)

DARKGOD, ENWYLLION, 5 SYMBOLS

 

 

2005

15

 

 

 

26.12.2005

Třinec "BAR ROCK-O", začátek 18:00 / vstup 80Kč

PROJEVY RADOSTI, RAINCOAT 34, L.S.D., MARANATHA, EXTRUDOVANÝ VÝROBEK, JOHN BALL, DEREVAL, S.K.L.A.D.

18.11.2005

Trenčín (SR) "Klub LUČ"

RED INSECT, ILEGALITY

29.10.2005

Ostrava "Důl Michal" MĚKOŇŮV BŘEHOŇ 2. 

ABDUKTIO (Fin), CATHEAD, DISNEY

19.9.2005

Český Těšín "JAZZ Klub" 

ICONCLAN (Fin), TICHO LÉČÍ

16.9.2005

Frýdek-Místek "SOKOLÍK" (5.Albánský Diy Fest)

10 YEAR OLD WALA, EXTRUDOVANÝ VÝROBEK, FILTHPACK (UK), JOHN BALL, MASSGENOCIDE PROCESS, RED GRAVE, …

11.9.2005

Ostrava "Klub BOGOTA" (Bulldozer Party)

MESRINE (Can), VIRTUAL VOID

3.9.2005

Orlová "Klub FUTRA"

EXTRUDOVANÝ VÝROBEK,TAKY LIDI,TREMOLO,TICHO LÉČÍ

1.9.2005

Ostrava "BOGOTA" koncert proti zásahu na CZECHTEKU

DISNEY, TICHO LÉČÍ, SEPPUKA

23.7.2005

Klepačov u Blanska

EPITOME (PL), DISFIGURED CORPSE, ČAD, RAVELIN7, LAHAR, CARNAL DIAFRAGMA atd.)

17.6.2005

Nový Jičín "Garáže"

VETO, LIBRI PROHIBITI

28.5.2005

Třinec - Podlesí (Fotbálek turnaj)

10 YEAR OLD WALA, JOHN BALL, THEMA 11

16.4.2005

Ostrava "666 Mandragora"

FOOLOCRACY

26.3.2005

Dětmarovice "Dělnický Dům"

TICHO LÉČÍ, G.O.R.E., INTOXIKACE, THE ROHLÍK, S.K.L.A.D., CARNAL DIAFRAGMA, EXTRUDOVANÝ VÝROBEK

12.2.2005

Nový Jičín "Sklípek"

VETO, LIBRI PROHIBITI, KONFIDENT

29.1.2005

Třinec "BAR-rock-O"

TOMBOCTOU, TAKY LIDI, DISPIHROL REPETABS

 

 

2004

17

 

 

 

17.12.2004

Havířov "Stružník"

EXTRUDOVANÝ VÝROBEK, RC 34, BASTO, ...

4.12.2004

Dětmarovice "Dělnický Dům"

JOHN BALL, DEREVAL, THE ROHLÍK, LSD, BUSHŮV PYJ, EXTRUDOVANÝ VÝROBEK, S.K.L.A.D.

3.12.2004

Ostrava "Tančírna" 

JOHN BALL, VETO, INTOXIKACE

19.11.2004

Vsetín "Pod Klenbou" 

LYCANTHROPHY, BLOOD SUCKERS (BEL)

10.11.2004

Ostrava "Marley" 

GAMENESS (Fra), ISSUE SIXTEEN (Can)

31.10.2004

Pawłowice "Klub Centrum" PL (HALLOWEEN PARTY)

HARVESTER (PL), CORTEGE (PL), HORRIDA (PL), BOOZE & BONES (PL), WHISPER (PL)

23.10.2004

Vendryně "Hájenka" 

G.O.R.E, BLIND

25.9.2004

Dětmarovice "Dělnický Dům" K - Fest

TEZCATLIPOCA, ALSKAPONE

4.9.2004

Pawłowice "Klub Centrum" PL

C.S (PL), G.O.D (PL), HARD WORK (PL), H.N.D.M. (PL)

31.7.2004

Karviná "Léčebna U Prokopnutého Sudu" 

 

10.7.2004

Martin SK "UNDERGROUND FEST 2004"

ARGIES (Arg), SHEEVA YOGA, PUNK FLOID, DAVOVÁ PSYCHÓZA, VOLANE, HOUBA, …

4.7.2004

Č. Těšín "Komunitní Centrum" (Benefit APS)

RC 34, GELDSHIT, SYDE, …

21.5.2004

Bohumín "Bedrunka" Hardcore Night 

DF 99, KOKA, BEAUTIFUL CAFILLERY

24.4.2004

Havl. Brod "Roxor" Crust Fest

MASSGENOCIDE PROCESS, AGGRESIVE TYRANS, …

20.3.2004

Dětmarovice "Dělnický Dům" 

DEPRESY MOUSE, DISFIGURED CORPSE, TEZCATLIPOCA, G.O.R.E

8.2.2004

Havířov "Vamp club" (křest split ep HIBAKUSHA/DEPRESY MOUSE)

DEPRESY MOUSE, ČAD (SK), SHEEVA YOGA 

7.2.2004

Brno "Yacht club" 

SHEEVA YOGA, AD ACTA (Sk)

 

 

2003

21

 

 

 

27.12.2003

Bánovce Nad Bebravou SK "Slovenská Zahrada" (Celestial Party VII)

SYNTHETICALLY REVIVED (SK), DEHONEST (SK), TORMENT (SK), ARYTMIA (SK), THREAT (SK)

22.11.2003

Jindřichův Hradec "Zbožany"

FLESHLESS, LOCOMOTIVE, DEZINFEKCE, …

25.10.2003

Jastrzebie-Zdrój/PL "Zodiak"

C.S (PL), ULTRA VIOLENCE (PL)

24.10.2003

Bohumín "Bedrunka" 

DISFIGURED CORPSE, C.S (PL)

20.9.2003

Rýmařov

RC 34, HAZY DECAY, …

13.9.2003

Hamry nad Sázavou "U Šípku" 

BLOOD SUCKERS (BEL), GRIDE, LYCANTHROPHY,  NEEDFUL THINGS, NESOUČÁST STROJE, RABIES

9.8.2003

Dědov u Náchoda 

 

8.8.2003

Kunčice u Letohradu (Kunčický Kravál)

NĚMÁ BARIKÁDA, …

7.6.2003

Bohumín "Bedrunka" 

DF 99

31.5.2003

Ostrava "Tančírna" 

G.O.R.E, INGROWING, RZEŹNIA (PL), PHOBIA (USA)

25.5.2003

Vsetín "Pod Klenbou" 

G.O.R.E

24.5.2003

Písek "Paluba" 

G.O.R.E., GREX, POSLEDNÍ PŘÁNÍ MRTVÉHO HUMANISTY

23.5.2003

Otrokovice "U Lacigů" 

G.O.R.E

22.5.2003

Gliwice/PL "Squat Krzyk" 

G.O.R.E., ZUGZWANG (PL)

21.5.2003

Bielsko Biała/PL  

G.O.R.E, RZEŹNIA (PL)

26.4.2003

Orlová "Futra" 

DISFIGURED CORPSE, PURULENT SPERMCANAL

28.3.2003

Otrokovice "U Lacigů" 

DISFIGURED CORPSE, JAKSI TAKSI, TOGRA, VITAMIN M

22.3.2003

Děčín "Black Shadows" 

DISFIGURED CORPSE, LANIENA MENTIS, BLOODY DIARRHOEA, LEATHER FACE

21.3.2003

Záboří u Č. Budějovic

DISFIGURED CORPSE, INGROWING, AGONY, DEN ZA DNEM, MATER MONSTIFERA

20.3.2003

Praha "Papírna"  

DISFIGURED CORPSE 

1.2.2003

Dětmarovice "Dělnický Dům" (Birthday Massacre)

DISFIGURED CORPSE, G.O.R.E., TEZCATLIPOCA

 

 

2002

18

 

 

 

14.12.2002

Vsetín "Pod Klenbou"

 

13.12.2002

Bohumín "Bedrunka"

 

30.11.2002

Havl. Brod "Vagon"

 

9.11.2002

Ostrava "Rokle" 

 

26.10.2002

Bohumín "Bedrunka"

 

19.10.2002

Turzovka/SR "Depo"

 

25.9.2002

Ostrava "Černý Pavouk" 

SHEEVA YOGA,THE DIVISIVE (Fin)

21.9.2002

Hořovice "Na Koupališti"

 

20.7.2002

Ostrava "Oheň" 

CARNAL DIAFRAGMA, PULMONARY FIBROSIS (Fra)

18.5.2002

Moravský Písek "Sokolovna"

 

4.5.2002

Rožnov p.R. "Vrah"

 

20.4.2002

Pohořelice u Napajedel

 

13.4.2002

Vendryně "Hájenka"

 

6.4.2002

Kunvald "Sokolovna" (K.P.P.VIII)

 

30.3.2002

Otrokovice "Golf Club" 

AD CALENDAS GRAECAS, TOGRA, SAME OF DIFFERENT

26.3.2002

Ostrava "Rokle" 

SHEEVA YOGA, G.O.R.E, ADJUDGEMENT (Ger)

8.3.2002

Václavovice "U Koupaliště" (Koncert Za Sv. Tibetu)

EYE FOR AN EYE (PL), INNOXIA CORPORA, BRIGÁDA (SK)

16.2.2002

Ostrava "Oheň" (Grindcore Assault 2.)

 

 

 

2001

20

 

 

 

1.12.2001

Vraclav u Vysokého Mýta (K.P.P. VII)

 

23.11.2001

Havířov "Tříska"

 

17.11.2001

Orlová "Futra" (5. Narozeniny Hibakusha + D.C.,G.O.R.E)

 

20.10.2001

Bohumín "Bedrunka"

 

25.8.2001

Vsetín "RC Sandrik"

 

18.8.2001

Babice u Havl. Brodu "U Pacienta" (Crust Fest)

 

11.8.2001

Petřvald na Moravě (2. Fantomasovy Narozeniny)

 

28.7.2001

Litvínov "Otevřený Svět" (with Čidar)

 

15.7.2001

Praha "Squat Papírna" 

MALIGNANT TUMOUR, LD´50 (ND)

14.7.2001

Pardubice "U Bobra" 

MALIGNANT TUMOUR, LD´50 (ND)

13.7.2001

Rožnov p.R. "Vrah"   

MALIGNANT TUMOUR, LD´50 (ND)

7.7.2001

Mostek "Dům Kultury"

 

6.7.2001

Kopřivnice "Šlahouny 2001"

 

15.6.2001

Č. Těšín "Park M. Sýkory" (Metal Fest)

 

2.6.2001

Ostrava "Oheň" (Grindcore Assault 1./křest CD Carnal Diafragma)

 

21.4.2001

Bohumín "Bedrunka"

 

30.3.2001

Praha "Squat Papírna"

 

10.3.2001

Haviřov "Stružník"

 

22.2.2001

Ostrava "Sky Club"

 

19.1.2001

Bohumín "Bedrunka"

 

 

 

2000

14

 

 

 

25.11.2000

Havířov "Stružník"

 

28.10.2000

Havířov "Stružník"

 

9.9.2000

Bohumín "Bedrunka" (Benefit MMF a SB)

 

2.9.2000

Orlová "Futra" (Theppening)

 

26.8.2000

Havířov "Stružník" (Freedom Fest D.I.Y. 2)

 

12.8.2000

Opatov u Č. Třebové

 

21.7.2000

Březůvky u Zlína (Nuclear Storm fest)

 

24.6.2000

Havířov "Stružník" (Čištění Lučiny)

 

6.5.2000

Bohumín "Bedrunka"

 

15.4.2000

Babice u Havl. Brodu "U Pacienta"

 

25.3.2000

Mladkov "Vlčkovice" (K.P.P. IV.)

 

24.3.2000

Petrovice U Karviné "Finger Club"

 

19.2.2000

Bohumín "Bedrunka" (Brutal Party IV.)

 

12.2.2000

Pardubice "U Bobra"

 

 

 

1999

7

 

 

 

17.12.1999

Bohumín "Bedrunka" (Brutal Party II.)

 

27.11.1999

Dětmarovice "Dělnický Dům" (Monkey Puss Fest II.)

 

20.11.1999

Praha "Milada"

 

19.11.1999

Bohumín "Bedrunka" (Brutal Party I.)

 

28.8.1999

Havířov "Stružník" (Freedom Fest D.I.Y.)

 

24.4.1999

Lichkov "U Nádraží" (K.P.P. II.)

 

6.2.1999

Ostrava "Cihelna" (Severní Fičák III.)

 

 

 

1998

8

 

 

 

28.10.1998

Brno "Kulturní Dům"

 

15.8.1998

Osov (Svatební Piknik)

 

18.7.1998

Chváletice (Hook Fest)

 

30.5.1998

Osov (D.I.Y. Piknik)

 

29.5.1998

Třebenice "Sokolovna"

 

11.4.1998

Ostrava "Cihelna"

 

21.3.1998

Praha "Ladronka"

 

17.1.1998

Ostrava "Cihelna"

 

 

 

1997

4

 

 

 

listopad 97

Havířov "U Jelena"

 

27.9.1997

Osov (D.I.Y. Piknik)

 

13.9.1997

Rešov u Rýmařova

 

únor 97

Ostrava "Exit 44"